Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Gelius

Портативна колонка Gelius Pro Infinity 3 (GP-BS510SE)

Фото - Портативна колонка Gelius Pro Infinity 3
Фото 24
Gelius Pro Infinity 3
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.0
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Співвідношення сигнал / шум80 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність10 Вт
Частотний діапазон100 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора1500 мАгод
Час автономної роботи12 год
USB-порт для зарядкиmicroUSB
Інше
Захист від вологиIPX7
Матеріал корпусапластик
Офіційний сайтgelius.ua
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Маркування виробника
GP-BS510SE

Порівняно недорога універсальна водонепроникна акустична система з розширеними можливостями відтворення — від FM-радіо до файлів з USB-накопичувачів і карт пам'яті. Поєднує в собі функціональність домашнього музичного центру та мобільність портативної колонки, пропонуючи користувачу максимум варіантів для прослуховування контенту у будь-яких умовах. Повноцінний захист IPX7 дозволяє використовувати пристрій біля води та навіть занурювати на глибину до метра, що робить колонку чудовим компаньйоном для пляжного відпочинку або активних водних розваг.

Виробником позиціонується як доступне рішення зразка 2025 року випуску, призначене для практичних користувачів, яким важлива не лише бездротовий зв'язок зі смартфоном, але й автономні джерела музики. Портативна колонка Gelius Pro Infinity 3 забезпечує справжнє стереозвучання потужністю 10 Вт з підтримкою басів через пасивний випромінювач. Частотний діапазон 100-20000 Гц і співвідношення сигнал/шум 80 дБ гарантують чисте звучання без спотворень для більшості музичних жанрів.

Вбудований FM-приймач розширює можливості використання там, де немає інтернету або розряджений смартфон, а слоти для USB і карт пам'яті дозволяють відтворювати заздалегідь записану музику без підключення зовнішніх пристроїв. Функція TWS дає можливість об'єднати дві колонки для посилення звуку або створення повноцінної стереопари. При ємності батареї 1500 мАг пристрій працює до 12 годин, що вражає для колонки з таким набором функцій.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Gelius Pro Infinity 3

Усі ціни 9 →

Портативна Bluetooth-колонка Gelius Pro Infinity 3 GP-BS510SE Red

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
999 грн.

Портативна Bluetooth колонка Gelius Pro Infinity 3 GP-BS510SE Army

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smart Look З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.

Портативна Bluetooth-колонка Gelius Pro Infinity 3 GP-BS510SE Army

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Портативна Bluetooth-колонка Gelius Pro Infinity 3 GP-BS510SE Black

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Портативна акустика Gelius Pro Infinity 3 Bluetooth 10W бездротова чорна (GP-BS510SE)

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 400 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Gelius Pro Infinity 3