Навушники
Genesis Radon 720 (NSG-0999)
![]() |
Шапка
Genesis Radon 720 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genesis Radon 720
Усі ціни 7 →Навушники з мікрофоном Genesis Radon 720Навушники Genesis Radon 720 забезпечують високоякісне звучання та комфорт під час ігор та прослуховування музики. Вони оснаще... щені вбудованою системою багатоканальног Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 781 грн. |
Навушники з мікрофоном Genesis Radon 720 — накладна провідна гарнітура з USB‑підключення Semtech.com.uaМенше року (Луцьк) Поскаржитись | 1 778 грн. |
| 2 863 грн. | Продавець: DigiZone |
Навушники Genesis Radon 720 забезпечують високоякісне звучання та комфорт під час ігор та прослуховування музики. Вони оснаще... щені вбудованою системою багатоканальног Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 775 грн. |
Навушники з мікрофоном Genesis Radon 720 NSG-0999Навушники Genesis Radon 720 7.1 USB червоніЗ навушниками Genesis Radon 720 ніхто не зможе вас перемогти. Вони мають вбудовану... щезвукову карту з системою об'ємного звучання 7.1. Завдяки цьому аксесуару ви зможете без вагань визначити джерело і напрямок, звідки доноситься звук. Ваш суперник може підкрадатися як завгодно і все одно не здивує вас.Зручний дизайн для геймерівДинамік Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 782 грн. | ![]() |
Навушники Genesis Radon 720 забезпечують високоякісне звучання та комфорт під час ігор та прослуховування музики. Вони оснаще... щені вбудованою системою багатоканальног Zaua.storeЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 775 грн. | ![]() |
Навушники Genesis Radon 720 забезпечують високоякісне звучання та комфорт під час ігор та прослуховування музики. Вони оснаще... щені вбудованою системою багатоканальног Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 772 грн. | ![]() |
Серія Genesis RadonПорівняти в таблиці →
від 1 772 грн.
накладні, напіввідкриті, дротові, USB-A, 2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
від 2 463 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.8 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
Відеоогляди

Genesis Radon 720 - Słuchawki z mikrofonem na USB
25 березня 201849 798 переглядів

Genesis Radon 720 Review - bargain £40 headset you need to check out!
23 грудня 201917 780 переглядів

MUSIAŁEM ŚCIĄGNĄĆ KAPELUT - GENESIS RADIUM 600 i RADON 720
9 лютого 20199 683 перегляда

Recenzja słuchawek GAMINGOWYCH | Radon 720
25 грудня 20187 711 переглядів

Genesis Radon 720 - Virtual 7.1 Gaming Headset
27 листопада 20196 887 переглядів

Достойные игровые уши в бюджетном сегменте | ОБЗОР Radon 720 Genesis | РОЗЫГРЫШ
19 квітня 20212 354 перегляда

Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Gaming Headset Review
8 липня 20192 888 переглядів

Best 7.1 Gaming Headset Under 50? Genesis Radon 720 Headset Review + Mic and Software Demo
29 червня 20201 995 переглядів

Genesis RX85, Radon 720 and Nitro 880 review
18 вересня 20191 403 перегляда

Genesis Radon 720 7.1 Surround Gaming Headset
27 червня 20201 082 перегляда

Słuchawki dla gracza z porządnym mikrofonem Genesis Radon 720 / 800 porównanie Technikalia ◽ PL
11 червня 20233 855 переглядів

GAMINGOWY PATHEN *Genesis Radon 720*
30 червня 20213 748 переглядів

Recenzja i test słuchawek Genesis Radon 720 #genesis#radon720
13 травня 20211 888 переглядів

Як вибрати навушники

Как выбрать игровую гарнитуру
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 754 грн.
один навушник, накладні, напіввідкриті, дротові, 1 м, 150 – 6400 Гц, 300 Ом
від 1 870 грн.
ігрові, накладні, напіввідкриті, дротові, USB-A, 2 м, багатоканальні
від 1 678 грн.
офісні, накладні, напіввідкриті, дротові, 3.5 мм, 1.8 м, 80 – 20000 Гц, 32 Ом
від 7 037 грн.
студийные, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 6.35 мм, 3 м, без мікрофона, 5 – 35000 Гц, 80 Ом, 100 мВт, акумулятор: з кейсом + моніторні навушники
від 5 346 грн.
ігрові, PlayStation 5, Switch, накладні, закриті, бездротові, Bluetooth v5.3, AAC, радіоканал, 3D звук, 20 – 20000 Гц, 64 Ом, акумулятор: до 200 год, з кейсом + Bluetooth, 120 год - радіоканал
від 2 280 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, акумулятор: 60 мАгод, до 4.3 год, з кейсом + 21 год
від 1 017 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.4, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 40000 Гц, акумулятор: 58 мАгод, до 10 год, з кейсом + 50 год
від 2 742 грн.
онлайн переводчик, вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v6.1, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, 3D звук, голосовий асистент, захист від вологи, акумулятор: до 6 год, з кейсом + 26 год
від 11 299 грн.
ігрові, Playstation 4/5, Nintendo Switch, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v5.0, радіоканал, активне шумозаглушення, 10 – 40000 Гц, 38 Ом, акумулятор: до 44 год, з кейсом + при використанні радіоканалу, для BT – 36 год
від 1 655 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 12 – 28000 Гц, 32 Ом
від 988 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v5.4, AAC, активне шумозаглушення, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 45 мАгод, до 8 год, з кейсом + 36 год