Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Goodride

Зимова шина Goodride SW612 205/75 R16C 110Q

Фото - Шини Goodride SW612 205/75 R16C 110Q
Відео 1Фото 3
Виберіть розмір шин
Goodride SW612 205/75 R16C 110Q
Сезон
зимова
Тип
комерційна
Ширина
205 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
110
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.

Купити Goodride SW612 205/75 R16C 110Q

Усі ціни 14 →

Goodride SW612 205/75 R16C 110/108Q

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 552 грн.

Goodride SW612 (205/75R16C 110/108Q)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 555 грн.

Goodride SW612 205/75 R16C 110/108Q

Шина автомобільна Goodride SW612 205/75 R16C 110/108Q з розміром 205/75 R16, протектором SW612 , індексом навантаження - 11... ще0/108 та швидкості - Q Деталі про Goodride SW612 205/75 R16C 110/108Q Ви можете запитавшись у менеджера або натиснувши кнопку “замовити в один клік”. Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за допомогою дзвінка менеджеру,
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
3 010 грн.

Шина GoodRide SW612 205/75 R16C 110Q

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 920 грн.

Зимние шины Goodride SW612 205/75 R16C 110/108Q

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 511 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Goodride SW612 205/75 R16C 110Q

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Додати відгук