Литий диск WSP Italy W1713 6,5x15/4x100 ET35 DIA54,1
від 3 200 до 3 510 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації WSP Italy W1713 1
Характеристики
WSP Italy W1713 6,5x15/4x100 ET35 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W1713 6,5x15/4x100 ET35 DIA54,1
WSP Italy Toyota (W1713) Troy 6.5x15 4x100 ET35 DIA54.1 S | 3 200 грн. |
Диск WSP Italy W1713 Troy silver R15 W6,5 PCD4x100 ET35 DIA54,1 | 3 350 грн. |
WSP Italy TOYOTA W1713 TROY TO13 R15 W6,5 PCD4X100 ET35 DIA54,1 SILVER | 3 510 грн. |
Закрити
Схожі