Сушилка для белья Gospodar 92-1715
Gospodar 92-1715 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gospodar 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gospodar.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gospodar 92-1715
Сушка для одягу розкладна ГОСПОДАР GM 1000 мм 5 перекладин біла (Арт.: 92- | 703 грн. |
Сушарка для одягу розкладна ГОСПОДАР 1000 мм 5 перекладин біла 92-1715 | 701 грн. |
Сушилка для одягу Господар розкладна 1000 мм 5 перекладин біла 92-1715 | 703 грн. |
Сушарка для одягу розкладна ГОСПОДАР 1000 мм 5 перекладин біла 92-1715 | 703 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →