Унитаз Grohe Cube 3948500H
Grohe Cube 3948500H |
|
Технология тройного смыва Triple Vortex использует для смыва сразу три выпускных отверстия. Покрытие PureGuard делает унитаз гигиеничным: оно сокращает количество бактерий и создает ультра-гладкую поверхность, на которой грязи не задерживаются
Сиденье с крышкой приобретается отдельно
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Grohe 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Grohe.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Grohe Cube 3948500H
Все цены 7 →Унітаз підлоговий Grohe Cube (чаша) без кришки 3948500H | 18 684 грн. |
Унітаз для підлоги Grohe Cube (чаша) без кришки 3948500H | 23 400 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий без бачка GROHE Cube кришка мікроліфт | 28 382 грн. |
Унітаз підлоговий з кришкою і бачком Grohe Cube білий (3948500H39488000) 3 | 26 799 грн. |
Унітаз для підлоги Grohe Cube Ceramic з кришкою, білий (3948500H/39488000) | 25 418 грн. |
Унітаз підлоговий Grohe Cube Ceramic з кришкою, білий (3948500H+39488000) | 26 987 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий без бачка GROHE Cube кришка мікроліфт | 28 549 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →