Умивальник Grohe Cube 3947600H 800 мм
Фото 6 |
Grohe Cube 3947600H |
|
Grohe Cube 39469 відрізняється від Cube 39476 типом монтажу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Cube 3947600H 800 мм
Усі ціни 15 →Раковина накладна Grohe Cube 80 см 3947600H | 23 944 грн. |
Раковина накладна на стільницю Grohe Cube Ceramic 80 х 49 см 3947600H | 17 999 грн. |
Умивальник накладний GROHE Cube 3947600H 800x490x150мм прямокутний білий | 24 995 грн. |
Раковина Grohe Cube 80 см з покриттям Pureguard (3947600H) 3947600H | 22 536 грн. |
Grohe Cube 3947600H | 19 732 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Grohe Cube 3947600H
Ціни на Grohe Cube 3947600H |
---|---|---|---|---|
Grohe Cube 3947800H 500 мм | від 11 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Grohe Cube 3947700H 600 мм | від 12 382 грн. | 3 пропозиції | ||
Grohe Cube 3947600H 800 мм | від 16 160 грн. | 15 пропозицій | ||
Grohe Cube 3947500H 1000 мм | від 18 560 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →