Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Комутатори   /   H3C

Комутатор H3C BS205

Фото - Комутатор H3C BS205
H3C BS205
Тип
некерований
Форм-фактор
настільний
Пропускна здатність
10 Гбіт/с
Розмір таблиці MAC-адрес
2K
Gigabit Ethernet
5 шт.
Блок живлення
зовнішній
Напруга живлення
5 В
Робоча температура
0 °C ~ +40 °C
Габарити (ШхГхВ)
120x90x27 мм
Вага
200 г
Офіційний сайт
h3c.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог H3C 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі H3C.

Купити H3C BS205

Усі ціни 6 →

Коммутатор сетевой H3C BS205-EU

неуправляемый, настольный, Портов - 5, 5 x 10/100/1000BASE-TX, Коммутация - 10 Гбит/с, МАС - 2000 адресов, Работа - от 0°... ще; до 40° C, Хранение - от -40° до 70° C, Ш – 120 мм, Г – 90 мм, В – 27 мм, 0.2 кг
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 210 грн.

Комутатор мережевий H3C BS205-EU

H3C Magic BS205 — це п’ятипортовий гігабітний некерований настільний комутатор, який забезпечує п’ять портів Ethernet 10/100/... ще1000M з автоматичним визначенням. Він може забезпечувати неблокуючу комутацію на швидкості з’єднання на всіх своїх портах, а порти є автоматичними MDI/MDIX, що забезпечує гнучке та просте підключення до мережі.
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 211 грн.

Комутатор H3C Magic BS205 Ethernet (5GE, DC), іноземна версія (ЄС) H3C Magic BS205-EU

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

H3C Magic BS205-EU — Комутатор некерований, 5хGE, Overseas Version, EU H3C Magic BS205-EU

Некерований комутатор, 5 портів GbE, 10 Гбіт/с
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

H3C Світч H3C BS205-EU White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
999 грн.

Комутатор H3C Magic BS205 Ethernet Switch (5GE, DC) Overseas Version (EU)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
759 грн.

Динаміка цін на H3C BS205

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна