Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Hansa

Плита Hansa FCCWS58363 білий

Фото - Плита Hansa FCCWS58363 білий
Фото 4
Hansa FCCWS58363 білий
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамиповоротні перемикачі
Духовка
Тип духовкиелектрична
Об'єм духовки65 л
Функціїтермостат
таймер
конвекція
електрогриль
підсвічування духовки
Кількість режимів приготування10 шт
Тип очищення внутрішньої поверхніочищення парою
Напрямні дектелескопічні
Кількість стекол дверцят3
Автодоводчик дверцят
Варильна поверхня
Робоча поверхнянержавіюча сталь
К-ть Hi-Light конфорок4 шт.
Індикатор залишкового тепла
Потужність конфорок1.2 кВт, 1.2 кВт, 1.7 кВт, 1.7 кВт
Діаметр конфорок14.5 см, 18 см
Додатково
Автоматичне вимиканнядуховки
Загальні характеристики
Клас енергоспоживанняA
Габарити (ВхШхГ)85x60x60 см
Країна виробництваПольща
Офіційний сайтhansa-home.com.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.

Купити Hansa FCCWS58363 білий

Плита електрична HANSA FCCWS58363 56728

Офіційний партнер Hansa
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
20 599 грн.

HANSA FCCWS58363

Тип: Електрична. Тип духовки: Електрична Гриль Є. Конвекція: Є. Корисний об'єм: 65 л Зони нагріву: Склокерамічні Матеріал гра... щет поверхні: Ні. Габарити (ВхШхГ): 85 x 50 x 60 см. Вага: 45 кг. Колір: білий Електрична плита HANSA FCCWS58363 Гарантія: 1 рік Країна виробництва: Польща Характеристики Тип плити: електрична Тип варильної поверхні: Hi-Light Тип духовки: електрична Висота, см: 85 Ширина, см: 50
575.in.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
17 699 грн.

Hansa FCCWS58363

Матеріал кришки/Без кришки|Габарити упаковки (ВхШхГ)/Нет|Посилена конфорка/Немає|Тип зон нагріву/High Light|Тип варильної пан... щеелі/Електрична|Кількість конфорок / зон нагріву/4|Комплектація/Деко 2 шт., Решітка|Газ-контроль конфорок/Ні|Освітлення духовки/Так|Габарити (ВхШхГ)/85 х 50 х 60 см|Особливості, додаткові характеристики/З'ємне скло, Вентилятор охолодження|Місце для зберігання
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Плита електрична Hansa FCCWS58363

Hansa FCCWS58363 — електрична плита зі склокерамічною поверхнею High Light, конвекцією та функцією SoftSteam Електрична пли... щета Hansa FCCWS58363 поєднує сучасну склокерамічну варильну поверхню High Light, електричну духовку об’ємом 65 л та зручне електронне керування з дисплеєм і таймером. Модель розрахована на щоденне приготування різноманітних страв — від швидкого обсмаження до рівномірного випікання
Axm.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Під замовлення
Поскаржитись
18 790 грн.

Плита склокераміка HANSA FCCWS58363 56728

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
18 219 грн.

Динаміка цін на Hansa FCCWS58363 білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Hansa FCCWS58363

Ціни на Hansa FCCWS58363
Hansa FCCWS58363 білийвід 17 699 грн.5 пропозицій
Hansa FCCXS58363 нержавіюча стальвід 17 467 грн.45 пропозицій