Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   Hoco
Дитячий годинник

Hoco Y107 4G

Фото - Смарт годинник Hoco Y107 4G
Фото 6
Hoco Y107 4G
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.28 ", 240x240 пікс., TFT
Корпус:пластик, IP54
Здоров'я:немає пульсометра
Всі характеристики
Характеристики Y107 4G
Основне
Типмаячок для дітей
Телефонія
Підтримка SIM картnano-SIM
Стандарт зв'язку4G (LTE)
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
вбудований мікрофон
вбудований динамік
Спорт і туризм
Можливі вимірюваннякількість кроків
пройдена відстань
Батьківський контроль
Віддалений трекінгGSM+GPS+Wi-Fi
Контроль периметра (геозона)
Віддалене ввімкнення мікрофону
Кнопка SOS
Дисплей
Сенсорний екран
Типкольоровий
Тип матриціTFT
Діагональ1.28 "
Роздільна здатність екрану240x240 пікс.
PPI188 ppi
Апаратна частина
Модель процесораASR3603C
Оперативна пам'ять16 МБ
Вбудована пам'ять16 МБ
Додатковоакселерометр
камера
Джерело живлення
Зарядка пристроюмагнітна
Джерело живленняLi-Pol
Ємність акумулятора700 мАгод
Час роботи (звичайний режим)24 год
Корпус та ремінець
Матеріал корпусапластик
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівгума / силікон
Варіанти застібоккласична (з пряжкою)
Інше
Ступінь захистуIP54
Розміри (без ремінця)52x52x16 мм
Вага54 г
Офіційний сайтhoco.com.bd
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco Y107 4G

Усі ціни 72 →

Hoco Смарт-годинник Hoco Y107 4G with call function Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.

Дитячий смарт-годинник Hoco Y107 4G Orange

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
1 399 грн.

Дитячий смарт-годинник Hoco Y107 4G Black

Дитячий смарт-годинник Hoco Y107 4G Black поєднує звʼязок, навігацію та базові розважальні функції в компактному легкому корп... щеусі: підтримка 4G для голосових і відеодзвінків, кнопка SOS для екстреного виклику, фотокамера для відправки знімків, будильник та нагадування для режиму дня, а також прості ігри. Для безпеки доступне відстеження місцезнаходження у реальному часі з використанням GPS,
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 318 грн.

HOCO Y107 4G 32mm 700 mAh IP54 black (6942007666053) Y1074G32mm700mAhIP54black(6942007666053)

Тип матриці/LCD|Діагональ дисплея/1,28''|Обсяг ОЗП/16 МБ|Розмір дисплея/32 мм|З`ємний ремінець/Так|Захист від ударів/Ні|Захис... щет від вологи/WR10М (краплі води)|Вбудований мікрофон/Є|Навігація та датчики/GPS, Крокомір|Роздільна здатність дисплею/240x240|SOS/Так|Спосіб оповіщення/Вібрація, Звуковий сигнал|Вага/54.2 г|Країна виробництва/Китай|Бездротові комунікації/Wi-Fi, GPS|Гарантійний термін/6
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 559 грн.

Дитячий смарт-годинник Hoco Y107 4G Black

Дитячий смарт-годинник Hoco Y107 4G Black — компактний та легкий пристрій з підтримкою 4G для голосових і відеодзвінків прямо... щез запʼястя, точним відстеженням місцезнаходження через GPS/Wi‑Fi/LBS і налаштуванням безпечних зон у мобільному додатку. Є кнопка SOS, набір номера, фотофункція, будильник, нагадування та прості ігри; інтерфейс адаптований для дітей і підтримує кілька мов. Дисплей 32 мм, корпус ABS+PC зі ступенем захисту IP54, акумулятор 700 mAh (до 1–2 днів залежно від навантаження), вага 54 г. Підійде для щоденного носіння та дистанційного контролю безпеки дитини.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 321 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco Y107 4G

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна