Геймпад Hori Split Pad Compact (NSW-373U)
![]() |
Hori Split Pad Compact |
|
Модульний контролер від Hori, що складається з двох половинок, для портативної консолі Nintendo Switch. Є прямою заміною стоковим контролерам Joy-Con, створеною для людей з масивними долонями та пальцями-сосисками. Його ключові особливості включають збільшену рукоятку, доопрацьовані перемикачі кнопок і тригерів, вищі і масивніші аналогові стіки з підвищеною чутливістю, 8-позиційний джойстик і додаткові функціональні клавіші.
Загалом загальна кількість кнопок досягає 18 штук, а самим геймпадом набагато зручніше управляти, навіть якщо у користувача руки як у Шакіла О'Ніла. При цьому він не включає стандартні елементи керування рухом свіча: HD Rumble, NFC та ІЧ-камеру. Завдяки всьому сказаному вище Hori Split Pad Compact відмінно розкриває себе в динамічних ігрових жанрах на кшталт гонок, файтингів і шутерів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hori 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hori.
Купити Hori Split Pad Compact
Усі ціни 8 →Геймпад Hori Split Pad Compact Apricot Red | 2 911 грн. | ![]() |
Геймпад Hori Split Pad Compact Eevee Evolutions For Nintendo Switch | 3 007 грн. |
| 3 013 грн. |
| 3 014 грн. | ![]() |
| 2 904 грн. |