Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Витратні матеріали   /   Картриджі   /   HP

Картридж HP 130A CF351A

Фото - Картридж HP 130A CF351A
HP 130A CF351A
Тип принтера / БФП
лазерний
Колір
блакитний
Ресурс
1000 сторінок
Сумісність
HP LaserJet Pro Color-M176, M177
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.

Купити HP 130A CF351A

Картридж HP CLJ 130A для Pro M176n/M177fw Cyan (CF351A) CF351A

+ 129 балів ITbox, лазерний, оригінальний, Cyan, Сумісність - HP, 1000 стр
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 122 грн.

Картридж HP CLJ 130A для Pro M176n/M177fw Cyan (CF351A) CF351A

лазерний, оригінальний, Cyan, Сумісність - HP, 1000 стр
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Картридж HP CLJ 130A для Pro M176n/M177fw Cyan (CF351A)

лазерний, оригінальний, Cyan, Сумісність - Hewlett Packard, 1000 стр
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
4 230 грн.

Картридж HP 130A (CF351A), Cyan, CLJ Pro M176/M177, OEM (Порожній! Першопроходець!)

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
414 грн.

Динаміка цін на HP 130A CF351A

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації HP 130A CF351A

Ціни на HP 130A CF351A
HP 130A CF351A від 4 122 грн.4 пропозиції
HP 130A CF352A від 3 715 грн.4 пропозиції
HP 130A CF353A від 2 590 грн.5 пропозицій
HP 130A CF350A від 3 873 грн.12 пропозицій
Відеоогляди