SSD HP P500 1F5P7AA 1 ТБ
Видео 7Фото 7 |
HP 1F5P7AA |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог HP 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели HP.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить HP P500 1F5P7AA 1 ТБ
Все цены 31 →Накопитель SSD USB 3.2 1TB P500 HP (1F5P4AA) | 3 674 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач HP P500 1 TB Silver (1F5P7AA) | 3 299 грн. |
Hp Ssd P500 Black 1Tb (1F5P4AA # ABB) | 3 416 грн. |
Hp Ssd P500 Black 1Tb (1F5P4AA#ABB) | 3 321 грн. |
SSD-накопичувач HP P500 1TB USB 3.1 Gen2 Type-C Black (1F5P4AA) | 3 409 грн. |
eще 20 предложений
брав за 800 дуже класний звичайно є з кращими швидкостями але брав просто щоб зберігати фото тому для мене це просто бомба ну не в прямому сенсі корпус, ціна, якість швидкість можна і кращу знайти Noves 1: пользуюсь HP 7PD50AA несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации HP P500 1F5P7AA
Цены на HP P500 1F5P7AA |
---|---|---|---|---|
HP P500 7PD47AA 120 ГБ | от 1 009 грн. | 23 предложения | ||
HP P500 7PD50AA 250 ГБ | от 1 129 грн. | 49 предложений | ||
HP P500 7PD55AA 500 ГБ | от 1 949 грн. | 21 предложение | ||
HP P500 1F5P7AA 1 ТБ | от 3 172 грн. | 31 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →