Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Imperial

Літня шина Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y

Фото - Шини Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y
Відео 2Фото 9
Виберіть розмір шин
Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y
255/40 R20
101
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
101
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
січень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imperial 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imperial.

Купити Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y

Усі ціни 16 →

Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 254 грн.

Imperial Ecosport 2 (255/40R20 101Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 575 грн.

Шина Imperial Ecosport 2 255/40 R20 101Y XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 281 грн.

Imperial EcoSport 2 (255/40R20 101Y)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 245 грн.

Imperial Ecosport 2 (255/40 R20 101Y)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 375 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y

Ціни на Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y
Imperial EcoSport 2 255/40 R20 101Y від 3 245 грн.16 пропозицій
Відеоогляди