Каталог   /   Инструмент и садовая техника   /   Сад, огород и полив   /   Дождеватели   /   Intertool

Дождеватель Intertool GE-0072

Фото - Дождеватель Intertool GE-0072
Intertool GE-0072
Тип
статический
Установка
платформа
Режимов распыления
8 шт
Регулировка угла полива
Дальность полива
5 м
Макс. площадь полива
78.5 м²
Диаметр шланга
1/2"
Материал
пластик / ABS, полипропилен /
Дата добавления на E-Katalog
апрель 2016
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.

Купить Intertool GE-0072

Все цены 16 →

Дощувач на базі "Квітка", 8 режимів, зона поливу до 5 м, матеріали: PP, ABS INTERTOOL (GE-0072) UA GE-0072

Sota.storeМенее года
(Киев)
Пожаловаться
119 грн.

Дощувальний пристрій восьмипозиційний на базі \"квітка\", для восьми різних площ поливу INTERTOOL GE-0072 GE0072

Призначення Зрошувач незамінний, коли необхідно полити ділянку, город, газон, клумбу тощо. На відміну від ручн... ещеого поливу зі шланга, ґрунт зволожується рівномірно, не утворюються калюжі, до того ж ви не докладаєте великих зусиль до поливу. Ефективний полив Дощувальний пристрій INTERTOOL GE-0072 зрошує велику площу за невеликої витрати води. Зона поливу досягає 5 метрів,
Dsvavto.uaС нами 2 года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
106 грн.

Дощувач для поливу Intertool восьмипозиційний на базі квітка GE-0072

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
155 грн.

Дождеватель Intertool восьмипозиційний на базі "Квітка" (GE-0072)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PowerDepot С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
162 грн.

Дождеватель Intertool восьмипозиційний на базі "Квітка" (GE-0072)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
209 грн.
eще 11 предложений

Динамика цен на Intertool GE-0072