Дождеватель Presto-Ps 8112
Фото 11 |
Presto-Ps 8112 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Presto-Ps.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Presto-Ps 8112
Все цены 7 →Дощуватель Presto-PS зрошувач багатофункціональний Божа корівка (8112G) | 192 грн. |
Дощуватель Presto-PS зрошувач багатофункціональний Божа корівка (8112G) | 180 грн. |
Дощуватель Presto-PS зрошувач багатофункціональний Божа корівка (8112) | 210 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач багатофункціональний Сонечко (8112G) | 199 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач багатофункціональний Сонечко (8112) | 199 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач багатофункціональний Божа корівка (8112) | 189 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач багатофункціональний Божа корівка (8112G) | 189 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →