Зрошувач Intertool GE-0072
Intertool GE-0072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0072
Усі ціни 8 →Intertool Intertool GE-0072 122468 | 119 грн. |
Дощувальний пристрій восьмипозиційний на базі "квітка", для восьми різних | 99 грн. |
Дощувач восьмипозиційний на базі Intertool (GE-0072) | 119 грн. |
Дощуватель восьмипозиционный INTERTOOL GE-0072 | 114 грн. |
Дощувальний пристрій восьмипозиційний на базі "квітка", для восьми різних | 119 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →