Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Обладнання і верстати   /   Талі й лебідки   /   Intertool

Таль / лебідка Intertool GT1442

Фото - Таль / лебідка Intertool GT1442
Відео 4Фото 4
Intertool GT1442
1000 кг, 2000 кг (з блоком)2000 кг, 4000 кг (с блоком)
Тип пристрою
лебідка важільна
Тяговий механізм
тросовий
Вантажопідйомність
1000 кг
Вантажопідйомність з блоком
2000 кг
Довжина троса / ланцюга
1.5 м
Діаметр троса / ланки ланцюга
4.5 мм
Комплектація
трос сталевий
блок
Вага
3.16 кг
Офіційний сайт
ua.intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool GT1442

Усі ціни 15 →

Лебідка важільна тягове зусилля 2 т, трос 1.50 м * 4.5 мм, робоча довжина троса 0,75 INTERTOOL GT1442

Призначення Важільна лебідка застосовується для виконання важкої роботи без зусиль з боку оператора. За її допо... щемогою переміщують на невеликі відстані (0,75 м) вантажі вагою до 2 тонн у горизонтальній та похилій площині. Підходить для буксирування застряглого автомобіля, затягування човнів, виконання складських та монтажних робіт, приведення в дію різноманітних
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
422 грн.

Подъемник (лебедка) рычажная Intertool GT1442 тяговое усилие 2т, трос 1.50м*4.5мм, рабочая длина троса 0.75м

Назначение Рычажная лебедка с применяется для выполнения тяжелой работы без усилий со стороны оператора. С ее помощью пер... щеемещают на небольшие расстояния (0,75 м) грузы в горизонтальной и наклонной плоскости, весом до 2 тонн. Подходит для буксировки застрявшего автомобиля, затягивания лодок, выполнения складских и монтажных работ, приведения в действие разнообразных механизмов
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
423 грн.

Лебідка важільна Intertool 2 т 1.5 м 2 гака GT1442

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
617 грн.

Лебідка важільна тягове зусилля 2т, трос 1.50м*4.5мм, робоча довжина троса 0,75м INTERTOOL GT1442 (20561)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Elecat З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
818 грн.

Лебідка важільна Intertool - 2 т, 1,5 м 2 гака (GT1442)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
836 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Intertool GT1442

Модификації Intertool GT1442

Ціни на Intertool GT1442
Intertool GT1442 від 422 грн.15 пропозицій
Intertool GT1444 від 720 грн.10 пропозицій
Відеоогляди