Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Ігрові маніпулятори   /   iPega

Геймпад iPega PG-9083s

Фото - Ігровий маніпулятор iPega PG-9083s
Фото 8
iPega PG-9083s
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
iOS
Підключення
Bluetooth
Радіус дії
10 м
Загальна кількість кнопок
11
Зворотний зв'язок
немає
Маніпулятор D-pad
4-позиційний
Стіки
2 шт
обидва зверху
Бампери (шифти)
2
Тригери (курки)
2
Кріплення смартфона
накладне
Матеріал виконання
пластик
Джерело живлення
акумулятор
Ємність акумулятора
380 мАгод
Час роботи
15 год
Порт на пристрої
USB-C
Офіційний сайт
ipega.hk
Дата додавання на E-Katalog
січень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iPega 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iPega.
Як вибрати ігровий геймпадВибір геймпада — це не просто покупка, а інвестиція в комфорт і задоволення від ігор.

Купити iPega PG-9083s

Усі ціни 6 →

Геймпад iPega PG-9083S (Black)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
1 199 грн.

Джойстик Ipega PG-9083S бездротовий Bluetooth для смартфона та ПК (786878)

Маркетплейс: Rozetka.ua  HOLODOK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 943 грн.

Геймпад iPega PG-9083S (Black) [47203]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.

Геймпад Ipega WIRELESS PG-9083S Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Atom З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 490 грн.

Бездротовий геймпад-джойстик iPega PG-9083S Bluetooth PC/Android/iOS - Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smartis З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 650 грн.

Джойстик Ipega PG-9083S Gamepad Bluetooth

Маркетплейс: Rozetka.ua  GigaТех З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 439 грн.

Динаміка цін на iPega PG-9083s