Наушники
iPega PG-R008
Фото 5 |
iPega PG-R008 2021 годподсветка корпуса |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог iPega 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели iPega.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить iPega PG-R008
Все цены 6 →Ігрові геймерські навушники IPega Gaming PG-R008 з мікрофоном і RGB подсві | 899 грн. |
Ігрові навушники iPega LED RGB PG-R008 30мВт чорні | 1 084 грн. |
Навушники ігрові iPega LED RGB PG-R008 30мВт чорні | 978 грн. |
Навушники iPega Gaming RGB LED PG-R008 |3.5mm, Noice Reduction| | 1 137 грн. |
Ігрові навушники IPega Gaming PG-R008 з мікрофоном і LED RGB підсвіткою др | 909 грн. |
Навушники ігрові iPega LED RGB PG-R008 30мВт чорні | 945 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →