Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Ванни   /   Jacob Delafon

Ванна Jacob Delafon Parallel 170x70 см

Фото - Ванна Jacob Delafon Parallel 170x70 см
Відео 6Фото 3
Jacob Delafon Parallel 170x70
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
199 л
Матеріал корпуса
чавун
Товщина стінок
6 мм
Функції
протиковзке покриття
Комплектація
ванна
Країна походження бренду
Франція
Габарити (ДхШхВ)
1700x700x580 мм
Глибина ванни
450 мм
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2014
Маркування виробника
E2947-00

E2948-00

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Як вибрати ваннуІнструкція з вибору зручної та довговічної ванни в залежності від призначення та особливостей приміщення

Купити Jacob Delafon Parallel 170x70 см

Усі ціни 8 →

Ванна чавунна Jacob Delafon Parallel E2948-00 170x70

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
61 201 грн.

Чавунна ванна Jacob Delafon Parallel 170x70 E2947-00

Чавунна ванна Jacob Delafon Parallel 170x70 E2947-00 Бренд: Jacob Delafon Серія: Parallel Країна: Франція Вага: 90 кг Довжина... ще: 170 см Ширина: 70 см Висота: 45 см Матеріал ванни: чавун Форма: прямокутна Колір: білий Об'єм: 199/129 л Злив: ні Гарантія: 25 років Чавунні ванни Jacob Delafon Parallel є незвичайним дизайном для ванн з чавуну і відрізняються високими технічними характеристиками. Дизайн моделі поєднує прямі лінії та кути,
Esantehnika.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 300 днів від виробника
Поскаржитись
54 400 грн.

Ванна чугунная Jacob Delafon Parallel 170x70 E2947-00 + БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ + ноги + БЕСПЛАТНЫЙ ПОДЪЕМ

Чугунная ванна Jacob Delafon Parallel 170x70 E2947-00
Santehmat.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
56 800 грн.

Чавунна ванна JACOB DELAFON 170х70 E2948-00

Бренд - Jacob Delafon Країна - Франція Колекція - PARALLEL Вид сантехнічного обладнання - Ванна Матеріал - Чавун Форма - прям... щеокутна Колір білий Глибина ванни - 37,5 см (До переливу) Довжина ванни - 170 см Ширина ванни - 70 см Обсяг - 129 л Вага - 121 кг Гарантія, місяців - 300
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 300 днів від виробника
Поскаржитись
61 700 грн.

Ванна чугунная Jacob Delafon Paralell 170х70 см Е2948-00 с отверстиями для ручек

Ванна чугунная Jacob Delafon Parallel 170х70 Е2948-00 Бренд - Jacob Delafon Производитель - Франция Чугу... щенная ванна выполнена в классической прямоугольной форме. Характеристика: - Длина 170 cм, - Ширина 70 cм, - Емкость 200 л, - Материал - чугун - Антискользящее покрытие нанесено на дно ванны Комплектация: - ванна Ножки (приобретаются отдельно) Производитель чугунных ванн Jacob Delafon
Aqua-home.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Поскаржитись
61 590 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Jacob Delafon Parallel 170x70 см

1
2
15
Додати відгук
Відеоогляди
Модифікація моделі:
• арт. E2947 — без отворів для ручок
• арт. E2948 — з отворами для ручок