Ванна Jacob Delafon Parallel 170x70 см
Відео 6Фото 3 |
Jacob Delafon Parallel 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Parallel 170x70 см
Усі ціни 12 →Ванна чавунна Jacob Delafon Parallel E2948-00 170x70 | 46 481 грн. |
Чавунна ванна Jacob Delafon Parallel 170x70 E2947-00 | 47 500 грн. |
Чавунна ванна Jacob Delafon Parallel 170х70 з ручками (Е2948-00) | 53 000 грн. |
Чавунна ванна JACOB DELAFON PARALLEL 170х70 E2947-00 | 47 500 грн. |
Ванна чугунная Jacob Delafon Parallel 170x70 E2947-00 + БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВК | 47 500 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- арт. E2947 — без отворів для ручок
- арт. E2948 — з отворами для ручок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →