Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Теніс, сквош та бадмінтон   /   Ракетки для настільного тенісу   /   Joola

Ракетка для настільного тенісу Joola Hit

Фото - Ракетка для настільного тенісу Joola Hit
Joola Hit
Тип
ракетка
Клас
аматорський (2*)
Стиль гри
захисний
Форма ручки
пряма
Швидкість
60
Обертання
60
Контроль
93
Матеріал основи
дерево
Кількість шарів основи
5
Товщина губки
1.5 мм
Вага
150 г
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joola 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joola.

Купити Joola Hit

Усі ціни 26 →

М'ячі для настільного тенісу Joola Magic ABS 40+ White 144 шт (44217)

Якісний тренувальний м'яч JOOLA Magic виготовлений з ABS пластику зі швом останнього покоління. Удосконалена техніка виробн... щеицтва гарантує відмінні ігрові характеристики. Стабільна траєкторія, а також рівномірно високий відскок м'яча роблять цей тренувальний м'яч незамінним для молодіжних і клубних тренувань. Особливо помітна абсолютно однакова твердість м'яча, що дуже позитивно впливає на довговічність Magic ABS і тому є чудовим вибором для клубів з високим рівнем використання м'яча. Особливості: Рівень: 2 зірки Діаметр м'яча : 40+ мм Вага м'яча: 2,7 г Матеріал: ABS пластик Структура: зі швом
Fotofox.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 399 грн.

М'ячі для настільного тенісу Joola Magic ABS 40+ White 72шт (44216) 4002560442166

Joola Magic виготовлений з ABS-пластику зі швом останнього покоління, що забезпечує покращену міцність і стабільну форму м’яч... щеа навіть після тривалого використання. Завдяки вдосконаленій техніці виробництва, м’яч демонструє стабільну траєкторію та рівномірний, передбачуваний відскок, що особливо важливо під час навчання та відпрацювання техніки ударів. Абсолютно однакова твердість кожного м’яча гарантує тривалий термін служби та послідовність у грі, що робить Joola Magic ідеальним для клубів і спортивних шкіл з високим обігом інвентарю.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 399 грн.

Набор для настольного тенниса Joola Bag Set Hit 14 Bats 30 Balls 54839

Groosha.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 184 грн.

Набір для настільного тенісу Joola Bag Set Hit 14 Bats 30 Balls (54839) 930810

Цей набір складається з 14 ракеток для настільного тенісу Joola Hit ***, 30 тренувальних м'ячів і практичної сумки для збер... щеігання всіх ракеток і м'ячів. Це робить набір ідеальним для великих груп, шкіл чи інших установ. Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній
Boom-ua.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 914 грн.

М'ячі для настільного тенісу Joola Magic ABS 40+ White 72 шт (44216)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Joola Hit

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна