Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   JVC

Автоакустика JVC CS-J610

Фото - Автоакустика JVC CS-J610
JVC CS-J610
Область застосування
автомобільна
Тип
широкосмугова
Типорозмір
6.5" (16.5 см)
Кількість смуг
1
Номінальна потужність
30 Вт
Максимальна потужність
300 Вт / Peak /
Частотний діапазон
35 – 20000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
92 дБ
Монтажна глибина
43 мм
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.

Купити JVC CS-J610

Усі ціни 21 →

JVC CS-J610X

Avtostudio.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 089 грн.

Коаксіальна акустика JVC CS-J610

Розмір - 6.3 " (16 см), Форма - круглі, Кількість смуг - 1, Номінальна потужність - 30 Вт, Пікова потужність - 300 Вт, Діапаз... щеон частот - 35 ~ 20000 Гц, Чутливість - 92 дб, Опір - 4 Ом, Матеріал дифузора - слюда, Матеріал підвісу - гума
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 329 грн.

Коаксіальна автоакустика JVC CS-J610

Коаксіальна автоакустика JVC CS-J610 — дводоріжні 16-см динаміки з діапазоном 35 Гц–20 кГц і імпедансом 4 Ω, спроектовані для... щепокращення звучання штатної магнітоли без складного монтажу; пікова потужність 300 Вт забезпечує запас гучності, а співвідношення сигнал/шум 92 дБ гарантує чисте відтворення вокалу й інструментів; компактний чорний корпус легко інтегрується в дверні чи панельні монтажні місця, конструкція мінімізує спотворення на низьких частотах і підкреслює деталі на верхах, що робить їх придатними для повсякденної експлуатації і довгих поїздок; сумісні з більшістю підсилювачів і автомагнітол, підходять як для оновлення штатної акустики, так і для бюджетних аудіосистем, де важлива якість звучання та простота встановлення.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 084 грн.

Коаксіальна акустика JVC CS-J610

+ 41 балів ITbox, Розмір - 6.3 " (16 см), Форма - круглі, Кількість смуг - 1, Номінальна потужність - 30 Вт, Пікова потужніст... щеь - 300 Вт, Діапазон частот - 35 ~ 20000 Гц, Чутливість - 92 дб, Опір - 4 Ом, Матеріал дифузора - слюда, Матеріал підвісу - гума
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Коаксіальна автоакустика JVC CS-J610X

Коаксіальна автоакустика JVC CS-J610X — дводоріжня 6,5" система для очищеного й динамічного звучання в салоні: номінальна пот... щеужність 30 Вт, пікова 300 Вт забезпечують запас гучності без суттєвих спотворень, імпеданс 4 Ом сумісний із більшістю штатних і післяринкових підсилювачів, ефективність 92 дБ гарантує високу чутність навіть при низькій потужності, частотний діапазон 35 Гц–20 кГц
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 870 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на JVC CS-J610

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Додати відгук