Акустична система KEF LS50
![]() |
KEF LS50 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KEF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KEF LS50
Усі ціни 19 →Стереокомплект Kef LS50 Meta + Hegel H95 | 139 568 грн. | ![]() |
Мультимедійна акустика Kef LS50 Meta Royal Blue | 69 999 грн. | ![]() |
| 43 450 грн. |
KEF LS50 Meta Carbon Black | 69 056 грн. | ![]() |
KEF LS50 Meta Mineral White | 69 056 грн. | ![]() |
ще 14 пропозицій
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Акустична система KEF LS50 отримала позитивні відгуки від користувачів завдяки своєму відмінному звучанню, яке вразило слухачів своєю якістю. Крім того, чудовий дизайн колонок додає естетичної привабливості, що робить їх не лише функціональними, але й стильними. Проте, деякі користувачі відзначили відсутність супровідної документації при отриманні товару, що викликало певне розчарування. Незважаючи на це, загальне враження від колонок KEF LS50 залишається позитивним, особливо завдяки їхньому звучанню.
Переваги
Мінуси
0 0 1 3 |
за свої гроші дуже добрі колонки. мені колонки сподобалися своїм звучанням а їхній зовнішній вигляд чудовий. адекватна ціна дуже засмутив магазин у якому спочатку їх замовив, приїхали повністю без супровідної документації (Світ Акустики) у цьому магазині краще не замовляти. |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Корисно знати:
- Uni-Q — запатентована технологія KEF. Полягає в розташуванні твіттера в низькочастотному динаміку, що дозволяє створювати більш сфокусований якісний звук який відмінно чути по всій кімнаті.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →