Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Kela

Сковорода Kela Flavoria 10198 24 см

Фото - Сковорода Kela Flavoria 10198 24 см
Фото 7
Kela Flavoria 10198
Колір
Тип
класична
Розмір
24 см
Товщина стінок
0.6 мм
Висота стінок
5 см
Матеріал сковороди
сталь
Матеріал ручок
метал
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
індукційне дно
багатошарове дно
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
kela.de
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Kela Flavoria 10198 24 см

Kela 10198

Сковорода KELA Flavoria Виготовлена з нержавіючої сталі 18/10, з внутрішнім антипригарним покриттям. Підходить для всіх видів кухонних плит, включаючи індукційні.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 056 грн.

Сковорода Kela Flavoria 24 см (10198)

- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - Діаметр: 24 см - Матеріал ручки: нержавіюча сталь - Наявність кришки: без кришки - Матеріал кришки: - - Внутрішнє покриття: антипригарне - Технологія внутрішнього покриття: немає даних - З газовими плитами: так - З електричними плитами: так - З індукційними плитами: так - Використання... щев духовій шафі: ні - Тип: традиційна - Індикатор нагріву: ні - Миття в посудомийній машині: так - З'ємна ручка: ні - Носик для зливу: ні - Отвір для підвішування: так - Лита ручка: ні - Висота стінки: 6 см - Товщина стінки: - - Товщина дна: - - Колір корпусу: нержавіюча сталь - Вага: немає даних
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 131 грн.

Сковорода KELA Flavoria, 24 см (10198)

ідступ між блоками --> Посуд Kela знайде своє місце на будь-якій кухні Наші сковорідки KELA пропонують ідеальне рішення для приготування смачних страв із мінімальною кількістю зусиль. Лінійка Flavoria представляє серію якісних виробів із неіржавкої сталі, які прослужать дуже довго. Антипригарне покриття Сковорода KELA обладнана високоякісним антипр... щеигарним покриттям, яке запобігає
Citrus.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 469 грн.

Сковорода KELA Flavoria , 24см (10198)

Маркетплейс: MAUDAU  Novodom З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 079 грн.

Динаміка цін на Kela Flavoria 10198 24 см

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Kela Flavoria 10198

Ціни на Kela Flavoria 10198
Kela Flavoria 10197 20 смвід 2 499 грн.2 пропозиції
Kela Flavoria 10198 24 смвід 2 056 грн.4 пропозиції
Kela Flavoria 10199 28 смвід 2 407 грн.35 пропозицій