Сковорідка Kela Stella Nova 12217 28 см
Фото 4 |
Kela Stella Nova 12217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Stella Nova 12217 28 см
Усі ціни 26 →Сковорода KELA Stella Nova. 28 см (12217) 12217 | 3 129 грн. |
KELA STELLA NOVA (12217) | 2 733 грн. |
KELA STELLA NOVA (12217) | 2 719 грн. |
Kela Stella Nova, 28см (12217) | 3 201 грн. |
Kela Stella Nova, 28см (12217) | 3 201 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kela Stella Nova 12217
Ціни на Kela Stella Nova 12217 |
---|---|---|---|---|
Kela Stella Nova 12215 20 см | від 1 799 грн. | 26 пропозицій | ||
Kela Stella Nova 12216 24 см | від 2 357 грн. | 30 пропозицій | ||
Kela Stella Nova 12217 28 см | від 2 675 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →