Стабілізатор напруги Kemot PROAVR-10K 10 кВА / 7600 Вт
![]() |
Kemot PROAVR-10K 10 кВА / 7600 Вт |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemot 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kemot PROAVR-10K
| Ціни на Kemot PROAVR-10K |
|---|---|---|---|---|
| Kemot PROAVR-10K 10 кВА / 7600 Вт | від 26 465 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kemot PROAVR-15K 15 кВА / 11500 Вт | від 30 881 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kemot PROAVR-20K 20 кВА / 15300 Вт | від 37 099 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kemot PROAVR-30K 30 кВА / 23000 Вт | від 56 792 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →