Кружка-термос Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 16oz 0.473 л
Фото 15 |
Закрыть
Шапка
Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 16oz 0.355 л0.473 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Klean Kanteen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Klean Kanteen.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 16oz 0.473 л
Все цены 7 →Термокухоль Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 473 мл Black 1008313Klean Kanteen TKWide Café Cap - універсальний термокухоль з нержавіючої сталі. Конструкція кришки дає змогу зручно пити на х... ещеоду, в закритому положенні вона повністю герметична. Без кришки місткість перетворюється на термостакан для смузі або пива. А великий діаметр горлечка 6,6 см дає змогу використовувати її як термос для їжі (наприклад, супів або морозива). TKWide Café Cap 473 мл зберігає напої теплими до 11 годин, рідини з льодом - холодними до півтори доби. Довговічність - одна з головних характеристик термопосуду Klean Kanteen. Завдяки міцним матеріалам він не втрачає своїх властивостей і надовго зберігає зовнішній вигляд. Лаконічний, практичний дизайн актуальний поза часом. Придбання універсальних і зносостійких речей - найефективніший спосіб знизити навантаження на навколишнє середовище. Саме цього прагне компанія Klean Kanteen, яка не тільки виробляє товари за суворими екологічними стандартами, а й дає на них довічну гарантію. Особливості: Колба виконана з нержавіючої сталі 18/8. Цей метал не вступає в реакцію з кислотами або лугами і не вбирає запахи, зберігаючи природний смак продуктів. Кольорові термоси мають матове покриття Klean Coat. Ретельно вивірена формула в 4 рази міцніша до відколів і ударів порівняно з попередньою версією фарби. Безпека барвників перевірена за методом оцінки GreenScreen for Safer Chemicals. У широке горлечко діаметром 66 мм зручно засипати кубики льоду або їжу, його легко мити. - Верхній край горлечка заокруглений, щоб комфортно пити прямо з нього. Форма вигнута так, щоб рідина не проливалася. Подовжене різьблення кришки Climate Lock вкручується глибше за верх вакуумної колби. Тому рідина не стикається з неізольованими частинами термоса і довше зберігає температуру. У закритому положенні кришка повністю герметична, тугий хід механізму унеможливлює випадкове відкриття, наприклад, усередині сумки. Кришка оснащена невеликою сталевою ручкою для перенесення і підвішування, яка компактно складається і фіксується кліпсою. Внутрішня пунктирна різьба TK Closure - ноу-хау Klean Kanteen і фірмова деталь їхньої продукції - не забивається осадом і легко миється. Завдяки електролітичном Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 935 грн. |
Термокружка Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 473 мл - черная 1008313Универсальная термобутылка из нержавеющей стали Klean Kanteen TKWide — это одновременно термокружка для кофе или чая, спортив... ещеная фляга для воды, двустенный стакан для пива или смузи и даже термос для еды! Fonarik.comС нами 9 лет (Харьков) Пожаловаться | 1 935 грн. |
Термокружка Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 473 мл New Marigold (1017-100831 | 1 935 грн. | Продавец: TI TRAVEL MARK... |
Термокухоль Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 473 мл Marigold 1008316Klean Kanteen TKWide Café Cap - універсальний термокухоль з нержавіючої сталі. Конструкція кришки дає змогу зручно пити на х... ещеоду, в закритому положенні вона повністю герметична. Без кришки місткість перетворюється на термостакан для смузі або пива. А великий діаметр горлечка 6,6 см дає змогу використовувати її як термос для їжі (наприклад, супів або морозива). TKWide Café Cap 473 мл зберігає напої теплими до 11 годин, рідини з льодом - холодними до півтори доби. Довговічність - одна з головних характеристик термопосуду Klean Kanteen. Завдяки міцним матеріалам він не втрачає своїх властивостей і надовго зберігає зовнішній вигляд. Лаконічний, практичний дизайн актуальний поза часом. Придбання універсальних і зносостійких речей - найефективніший спосіб знизити навантаження на навколишнє середовище. Саме цього прагне компанія Klean Kanteen, яка не тільки виробляє товари за суворими екологічними стандартами, а й дає на них довічну гарантію. Особливості: Колба виконана з нержавіючої сталі 18/8. Цей метал не вступає в реакцію з кислотами або лугами і не вбирає запахи, зберігаючи природний смак продуктів. Кольорові термоси мають матове покриття Klean Coat. Ретельно вивірена формула в 4 рази міцніша до відколів і ударів порівняно з попередньою версією фарби. Безпека барвників перевірена за методом оцінки GreenScreen for Safer Chemicals. У широке горлечко діаметром 66 мм зручно засипати кубики льоду або їжу, його легко мити. - Верхній край горлечка заокруглений, щоб комфортно пити прямо з нього. Форма вигнута так, щоб рідина не проливалася. Подовжене різьблення кришки Climate Lock вкручується глибше за верх вакуумної колби. Тому рідина не стикається з неізольованими частинами термоса і довше зберігає температуру. У закритому положенні кришка повністю герметична, тугий хід механізму унеможливлює випадкове відкриття, наприклад, усередині сумки. Кришка оснащена невеликою сталевою ручкою для перенесення і підвішування, яка компактно складається і фіксується кліпсою. Внутрішня пунктирна різьба TK Closure - ноу-хау Klean Kanteen і фірмова деталь їхньої продукції - не забивається осадом і легко миється. Завдяки електролітичном Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 935 грн. |
Термочашка Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 473 мл Brushed Stainless 1008312Klean Kanteen TKWide Café Cap - універсальний термокухоль з нержавіючої сталі. Конструкція кришки дає змогу зручно пити на х... ещеоду, в закритому положенні вона повністю герметична. Без кришки місткість перетворюється на термостакан для смузі або пива. А великий діаметр горлечка 6,6 см дає змогу використовувати її як термос для їжі (наприклад, супів або морозива). TKWide Café Cap 473 мл зберігає напої теплими до 11 годин, рідини з льодом - холодними до півтори доби. Довговічність - одна з головних характеристик термопосуду Klean Kanteen. Завдяки міцним матеріалам він не втрачає своїх властивостей і надовго зберігає зовнішній вигляд. Лаконічний, практичний дизайн актуальний поза часом. Придбання універсальних і зносостійких речей - найефективніший спосіб знизити навантаження на навколишнє середовище. Саме цього прагне компанія Klean Kanteen, яка не тільки виробляє товари за суворими екологічними стандартами, а й дає на них довічну гарантію. Особливості: Колба виконана з нержавіючої сталі 18/8. Цей метал не вступає в реакцію з кислотами або лугами і не вбирає запахи, зберігаючи природний смак продуктів. Кольорові термоси мають матове покриття Klean Coat. Ретельно вивірена формула в 4 рази міцніша до відколів і ударів порівняно з попередньою версією фарби. Безпека барвників перевірена за методом оцінки GreenScreen for Safer Chemicals. У широке горлечко діаметром 66 мм зручно засипати кубики льоду або їжу, його легко мити. - Верхній край горлечка заокруглений, щоб комфортно пити прямо з нього. Форма вигнута так, щоб рідина не проливалася. Подовжене різьблення кришки Climate Lock вкручується глибше за верх вакуумної колби. Тому рідина не стикається з неізольованими частинами термоса і довше зберігає температуру. У закритому положенні кришка повністю герметична, тугий хід механізму унеможливлює випадкове відкриття, наприклад, усередині сумки. Кришка оснащена невеликою сталевою ручкою для перенесення і підвішування, яка компактно складається і фіксується кліпсою. Внутрішня пунктирна різьба TK Closure - ноу-хау Klean Kanteen і фірмова деталь їхньої продукції - не забивається осадом і легко миється. Завдяки електролітичном Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 935 грн. |
Термокружка Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 473 мл New Black (1017-1008313) | 1 935 грн. | Продавец: TI TRAVEL MARK... |
Термокухоль Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 473 мл Black (1008313) | 1 935 грн. | Продавец: Rozetka |
Модификации Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 16oz
Цены на Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 16oz |
---|---|---|---|---|
Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 12oz 0.355 л | от 1 710 грн. | 12 предложений | ||
Klean Kanteen TKWide Cafe Cap 16oz 0.473 л | от 1 935 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 1 368 грн.
кружка, 470 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка с клапаном
от 1 559 грн.
пищевой термос, 1500 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка с клапаном, доп. чашка, 900 г
от 1 495 грн.
фляга, 500 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка закручивается
от 1 349 грн.
1000 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка с клапаном, доп. чашка, 537 г
от 491 грн.
700 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка закручивается, 455 г
от 1 449 грн.
1000 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка с клапаном, доп. чашка, 537 г
от 1 092 грн.
1200 мл, колба: сталь, корпус: пластик, крышка закручивается, доп. чашка, 590 г
от 2 495 грн.
1900 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка закручивается
от 1 299 грн.
1600 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка закручивается, доп. чашка, 780 г
от 760 грн.
500 мл, колба: сталь, корпус: сталь, крышка закручивается, доп. чашка, 360 г