Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   LDNIO

Фільтр-подовжувач LDNIO SC3604

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач LDNIO SC3604
Відео 11Фото 10
LDNIO SC3604
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю2 м
Макс. потужність2500 Вт
Макс. навантаження10 А
Переріз дроту0.75 мм²
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Міжнародний штепсель3 шт.
USB-A6 шт.
Сумарний струм зарядки3.4 А
Потужність (на всі порти)17 Вт
Захиствід короткого замикання
від перевантаження
автоматичний запобіжник
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Штекери розеткипаралельно корпусу (180 °)
Розміри180x100x37 мм
Вага245 г
Офіційний сайтldnio.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LDNIO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LDNIO.

Купити LDNIO SC3604

Усі ціни 23 →

Мережевий фільтр LDNIO SC3604 (3 х розетки 6 х USB) 2 м

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
980 грн.

Мережевий фільтр подовжувач LDNIO SC3604 3 розетки і 6USB портів з вимикачем і заземленням

Маркетплейс: Rozetka.ua  GodnoShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
776 грн.

Подовжувач мережевий LDNIO універсальний SC3604 2500W, 10A, 1.6m, 6usb, 3.4A

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
762 грн.

Розширений шнур мережі Ldnio SE3604, 6USB, 3 розетки, 1,6 м, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
998 грн.

Підовжувач мережевий Ldnio SE3604, 6USB, 3 розетки, 1.6 м, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  MultiStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
645 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на LDNIO SC3604

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди