Фильтр в розетку Legrand 694521
Фото 4 |
Legrand 694521 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Legrand 694521
Legrand 694521 — Блок ПРЕМІУМ поворотний 3х2К+З бічні розетки, білий/чорни | 400 грн. |
Блок Legrand Преміум поворотний 3х2К+C бічні розетки Білий/Чорний (694521) | 454 грн. |
Блок ПРЕМІУМ поворотний 3х2К+З бокові розетки, колір Білий/Чорний 694521 | 421 грн. |
Блок ПРЕМІУМ поворотний 3х2К+З бокові розетки, колір білий/чорний Legrand | 455 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →