Удлинитель Legrand 694549
Фото 4 |
Legrand 694549 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Legrand 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Legrand.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Legrand 694549
Подовжувач Legrand 3 гнізда 1.5м з/заз білий 694549 | 448 грн. |
Legrand 694549 — Подовжувач СТАНДАРТ 3х2К+З розетки, 16 А, кабель 1.5 м, б | 407 грн. |
Подовжувач Legrand Стандарт 3х2К+C розетки, 16 А, з кабелем 1.5 м Білий/Сі | 463 грн. |
Подовжувач на 3 розетки, 16 А, кабель 1,5 м, білий/сірий, стандарт 694549 | 460 грн. |
Подовжувач СТАНДАРТ 3х2К+З розетки, 16 А, з кабелем 1,5 м, колір білий/сір | 463 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →