Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пральні машини   /   LG

Пральна машина LG F4W1175YW білий

Фото - Пральна машина LG F4W1175YW білий
Фото 15
LG F4W1175YW білий
білий графіт
Колір
Характеристики
Тип завантаженняфронтальне завантаження
Завантаження11 кг
Максимальна швидкість віджимання1400 об/хв
Витрата води за цикл54 л
Сушка
Прямий привід двигуна
Інверторний двигун
Матеріал бакапластик
Матеріал ТЕНунержавіюча сталь
Функції та можливості
Кількість програм14 шт.
Додаткові програмисвоя програма
швидке прання
делікатне прання
гігієна (дитячий одяг)
спортивний одяг
постільна білизна
самоочищення
Таймер закінчення прання
Автоматичне дозування / ezDispense /
Інтелектуальне прання
Струминне полоскання
Безпека
Контроль піноутворення
Контроль дисбалансу
Захист від дітей
Класи ефективності
Клас віджиманняA
Клас енергоспоживання (new)A
Клас гучностіA
Загальні характеристики
Управлінняповоротна ручка + сенсори
Керування зі смартфонаWi-Fi
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa
ДисплейLED
Відкриття дверцятвліво
Рівень шуму (віджим)71 дБ
Габарити (ВхШхГ)85x60x62 см
Вага71 кг
Офіційний сайтlg.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.

Купити LG F4W1175YW білий

Усі ціни 13 →

Пральна машина автоматична LG F4W1175YW

Luxmedia.com.uaЗ нами 4 роки
(Луцьк)
Поскаржитись
39 699 грн.

LG F4W1175YW

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
39 600 грн.

LG F4W1175YW

Пральна машина LG F4W1175YW, 11 кг, 1360 об/хв, AI DD, TurboWash360град., Wi-Fi, клас A, 600x850x565 мм, 71 кг, білий
TEHNOS.UAЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
41 478 грн.

LG F4W1175YW

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
39 840 грн.

Пральна машина автоматична LG F4W1175YW

Пральна машина LG F4W1175YW – це сучасний фронтальний автомат, що забезпечує ефективне та економічне прання великими обсягами... щедо 11 кг. Вона оснащена інверторним двигуном, який гарантує довговічність та тиху роботу. Завдяки класу енергоспоживання А та низькому споживанню води (54 л за цикл), пристрій є енергоефективним і сприяє зниженню витрат. Модель має цифровий дисплей та сенсорний
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
36 775 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на LG F4W1175YW білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації LG F4W1175YW

Ціни на LG F4W1175YW
LG F4W1175YW білийвід 34 813 грн.14 пропозицій
LG F4W1175YE графітвід 46 422 грн.5 пропозицій