Верхний душ Lidz 51 10 103 25
Фото 5 |
Lidz 51 10 103 25 |
|
Резьбовое соединение: G 1/2".
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lidz 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lidz.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lidz 51 10 103 25
Все цены 7 →Лійка для верхнього душу Lidz (CRM) 51 10 103 25 (LIDZCRM511010325) LIDZCR | 740 грн. |
Lidz Лійка для верхнього душу Lidz (CRM) 51 10 103 25 | 770 грн. |
Лійка для верхнього душу Lidz (CRM) 51 10 103 25, 25 см | 770 грн. |
Лійка для верхнього тропічного душу Lidz 250 мм із нержавіючої сталі хром | 740 грн. |
Лійка для верхнього душу 25 см нержавіюча сталь Lidz (CRM) 51 10 103 25 | 770 грн. |
Лійка для верхнього душу Lidz (CRM) 51 10 103 25, 25 см (SR203786) | 768 грн. |
Лійка для верхнього душу Lidz (CRM) 51 10 103 25, 25 см (SX702482) | 768 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →