Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Linglong

Літня шина Linglong Comfort Master 225/55 R16 99V

Фото - Шини Linglong Comfort Master 225/55 R16 99V
Відео 1Фото 4
Виберіть розмір шин
Linglong Comfort Master 225/55 R16 99V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
99
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
B
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.

Купити Linglong Comfort Master 225/55 R16 99V

Усі ціни 24 →

LingLong Comfort Master 225/55 R16 99V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 580 грн.

LingLong ComfortMaster (225/55R16 99V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 705 грн.

Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 225/55R16 99V

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 99/775 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/55R16 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 520 грн.

LINGLONG Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 225/55R16 99V

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 99/775 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/55R16 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 784 грн.

LINGLONG Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 225/55R16 99V

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 99/775 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/55R16 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 532 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на Linglong Comfort Master 225/55 R16 99V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди