Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Maestro

Міксер Maestro MR-500 чорний

Фото - Міксер Maestro MR-500 чорний
Фото 6
Maestro MR-500
Колір
Тип пристрою
ручний міксер
Потужність
600 Вт
Кількість швидкостей
5
Турборежим
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Офіційний сайт
feel-maestro.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.

Купити Maestro MR-500 чорний

Усі ціни 14 →

Міксер Maestro MR-500 Black

Потужність: 600 Вт, кількість швидкостей 5, режим «Turbo», насадки: вінчики; гаки для тіста
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
595 грн.

Міксер ручний занурювальний кухонний Maestro MR-500 600Вт чорний

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
888 грн.

Міксер Maestro MR-500 PG-MR500

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
722 грн.

Міксер ручний Maestro 600Вт чорний (MR-500)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 182 грн.

Міксер ручний занурювальний кухонний Maestro MR-500 600Вт чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Verdeluxe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
907 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Maestro MR-500 чорний