Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   MasterPro

Посудина MasterPro Cook & Share BGMP-3804

Фото - Каструля MasterPro Cook & Share BGMP-3804
Фото 4
MasterPro Cook & Share BGMP-3804
Колір
Тип
кокотниця
Комплектація
підставка
Розмір
10 см
Об'єм
0.16 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
використання в духовці
Матеріал
чавун
Матеріал кришки
чавун
Ручки
чавунні
Країна походження бренду
Австрія
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MasterPro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MasterPro.

Купити MasterPro Cook & Share BGMP-3804

Усі ціни 13 →

Каструля чавунна з кришкою міні з сервер. дошкою MasterPro Cook & share. 10 см. 0.16 л (BGMP-3804-4) BGMP-3804-4

Каструля чавунна на дерев'яній підставці MasterPro Cook & share (BGMP-3804-4) виготовлена з литого чавуну. Чавунний корпус рі... щевномірно нагрівається. витримує високітемператури. Оснащена невеликими литими ручками-підхватами. У комплекті йде дерев'яна підставка.Зберігає міцність. всі необхідні властивості та привабливий зовнішній вигляд.Підходить для всіх типів плит. в т.ч. індукційних.
Tovary.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
499 грн.

Каструля MasterPro Cook & share BGMP-3804-4 чавунна з кришкою 10 см 0.16 л (00000025310)

Тип: Традиционная / Діаметр, см: 10 / Обсяг, л: 0.16 / Матеріал корпусу: Чугун / Дно: Утолщенное / Форма: Круглая / Тип джере... щела тепла: Электрические плиты, Стеклокерамические плиты, Использование в духовке, Индукционные плиты, Газовые плиты, Галогеновые плиты, Все виды плит
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
614 грн.

Каструля MasterPro Cook And Share чавунна з кришкою та з сервірувальною 10 см 160 мл (BGMP-3804-4)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
605 грн.

Каструля MasterPro Foodies Cook & Share 0.16 л Black (BGMP-3804-4) BGMP-3804-4

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
599 грн.

Каструля чавунна з міні-кришкою з сервер. дошкою MasterPro Cook&share, 10 см (BGMP-3804-4)

Citrus.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на MasterPro Cook & Share BGMP-3804

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна