Сковорідка Brizoll Optima O2640-P 26 см
Фото 5 |
Brizoll Optima O2640-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Optima O2640-P 26 см
Усі ціни 6 →Brizoll О2640-Р 260х40 мм | 538 грн. |
Brizoll О2640-Р 260х40 мм | 546 грн. |
Brizoll O2640-P | 481 грн. |
Сковорода Brizoll Optima O2640-P (26 см) | 602 грн. |
Чавунна сковорода Optimа 260 х 40 мм (O2640-P) | 539 грн. |
Сковорідка Brizoll Optima чавунна з ручкою O2640-P (260х40 мм) | 587 грн. |
Варіанти кольору рукоятки сковороди в серії Оптима:
- бордовий
- бежевий
- чорний
Модификації Brizoll Optima O2640-P
Ціни на Brizoll Optima O2640-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Optima O2035-P 20 см | від 311 грн. | 7 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2240-P 22 см | від 357 грн. | 16 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2440-P 24 см | від 460 грн. | 9 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2640-P 26 см | від 481 грн. | 6 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2840-P 28 см | від 557 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →