Сковорідка RiNGEL Curry RG-1120-26 26 см (6398399)
Фото 9 |
RiNGEL Curry RG-1120-26 |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Curry RG-1120-26 26 см
Усі ціни 20 →Сковорода Ringel Curry, 26 см (RG-1120-26) | 816 грн. |
Сковорода Ringel Curry глибока 26 см (RG-1120-26) | 1 108 грн. |
Сковорода Ringel Curry глубокая 26 см (RG-1120-26) | 1 108 грн. |
Сковорода без крышки Ringel Curry 26 см RG-1120-26 | 1 166 грн. |
Сковорода RINGEL Curry 26 см 6 398 399 | 777 грн. |
ще 15 пропозицій
Дуже класний варіант за свою ціну Нічого не пригорає, великий об'єм Досить важка Ольга Олечка: користуюся RiNGEL Curry RG-1120-20 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації RiNGEL Curry RG-1120-26
Ціни на RiNGEL Curry RG-1120-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Curry RG-1120-20 20 см | від 562 грн. | 23 пропозиції | ||
RiNGEL Curry RG-1120-24 24 см | від 660 грн. | 28 пропозицій | ||
RiNGEL Curry RG-1120-26 26 см | від 736 грн. | 22 пропозиції | ||
RiNGEL Curry RG-1120-28 28 см | від 820 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →