Набор инструментов Molder MT60082
Видео 1Фото 10 |
Molder MT60082 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Molder 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Molder.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Molder MT60082
Професійний набір інструментів в кейсі MOLDER 1/4",1/2" 82 шт (MT60082) MT | 3 355 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі Molder 1/2" 1/4" 72 T CR-V 82 од. ( | 3 566 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MOLDER 1/4",1/2" 82 шт (MT60082) MO | 4 275 грн. |
Набір інструментів (Molder Tools) 82 предметів 1/2, 1/4 MT60082 | 3 708 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →