Набір інструментів Alloid NG-4094P-6
Відео 1Фото 2 |
Alloid NG-4094P-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NG-4094P-6
Усі ціни 9 →Набір інструментів Alloid, 94 одиниці (НГ-4094П-6) 55435 | 2 568 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою Alloid НГ-4094П-6 | 3 039 грн. |
1/4 1/2 94 предм 6-гран Автомобільний набір ручного інструменту інструмент | 2 633 грн. |
Набір інструментів Alloid NG-4094P-6 | 2 442 грн. |
Універсальний набір інструментів Alloid 1/2" та 1/4" 6-гранних, 94 предмет | 2 879 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель NG-4094P-6 — в комплекті 6-гранні голівки (43 шт)
- Модель NG-4094P-12 — в комплекті 12-гранні голівки (43 шт)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →