Плита MPM 56-KRM-13 графіт
![]() |
MPM 56-KRM-13 графіт бежевий графіт |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 56-KRM-13 графіт
Комбінована плита MPM 56-KRM-13 | 17 028 грн. | ![]() |
| 18 817 грн. |
| 18 877 грн. |
| 17 027 грн. |
Модификації MPM 56-KRM-13
| Ціни на MPM 56-KRM-13 |
|---|---|---|---|---|
| MPM 56-KRM-14 бежевий | від 16 306 грн. | 5 пропозицій | ||
| MPM 56-KRM-13 графіт | від 17 027 грн. | 5 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →