Електродуховка MPM MPE-13
![]() |
MPM MPE-13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MPE-13
Усі ціни 8 →Духовка настільна MPM MPE-13 | 2 093 грн. | ![]() |
| 1 871 грн. | ![]() |
| 2 099 грн. |
Электропечь MPM MPE-13 | 2 068 грн. |
| 1 955 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →