Туристический обогреватель ORGAZ SB-640
ORGAZ SB-640 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ORGAZ 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ORGAZ.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ORGAZ SB-640
Газовий інфрачервоний обігрівач Orgaz Soba SB-640 з ніжкою (Туреччина) | 4 635 грн. |
Обігрівач керамічний газовий ORGAZ SB-640 2.9 кВт. на підставці, обігрів т | 2 500 грн. |
Обігрівач інфрачервоний ORGAZ SB-640 газовий 2900 Вт | 1 584 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Orgaz SB-640 з клапаном автоматичного перекриття г | 1 950 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →