Туристический обогреватель ORGAZ SB-650
ORGAZ SB-650 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ORGAZ 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ORGAZ.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ORGAZ SB-650
Все цены 6 →Газовий інфрачервоний обігрівач Orgaz Soba SB-650 з ніжкою (Туреччина) | 3 375 грн. |
Газовий обігрівач Orgaz SB-650 у комплекті з балоном 27 літрів | 4 410 грн. |
Газовий обігрівач Orgaz SB-650 на підставці 2,9 кВт (Туреччина) | 1 470 грн. |
Газовий керамічний пальник ORGAZ SOBA SB-650 (Регульована підставка, Потуж | 1 470 грн. |
Комплект газовий пропановий балон 27 л пальник нагрівач Orgaz Soba SB-650 | 4 998 грн. |
Газовий обігрівач на підставці плита для приготування та розігріву їжі 2,9 | 2 889 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →