Смарт кільце Oura Ring Gen4 8
![]() |
Oura Ring Gen4 8 |
|
Пророцтво про захворювання (на основі температури тіла та ЧСС).
Порівняно з попереднім поколінням: сенсори втоплені в корпусі на 0.3 мм, технологія Smart Sensing, яка динамічно вибирає оптимальний шлях проходження сигналу, збільшено автономність та діапазон розмірів кільця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oura 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oura Ring Gen4 8
Усі ціни 115 →Смарт-кільце Oura Ring 4 Ceramic Tide Size 8 (JZ90-57461-08) JZ90-57461-08 | 17 999 грн. |
| 18 399 грн. |
Смарт-кільце Oura Ring 4 Silver Size 8 (JZ90-54217-08) | 16 829 грн. |
Смарт-кільце Oura Ring 4 Black Size 8 - | 15 999 грн. |
Смарт-кільце Oura Ring 4 Stealth Size 8 (JZ90-54218-08) | 25 878 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Oura Ring Gen4 8
| Ціни на Oura Ring Gen4 8 |
|---|---|---|---|---|
| Oura Ring Gen4 4 | від 23 049 грн. | 2 пропозиції | ||
| Oura Ring Gen4 5 | від 10 299 грн. | 28 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 6 | від 16 359 грн. | 74 пропозиції | ||
| Oura Ring Gen4 7 | від 12 449 грн. | 79 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 8 | від 12 369 грн. | 115 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 9 | від 11 000 грн. | 134 пропозиції | ||
| Oura Ring Gen4 10 | від 9 999 грн. | 136 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 11 | від 11 999 грн. | 102 пропозиції | ||
| Oura Ring Gen4 12 | від 16 359 грн. | 70 пропозицій | ||
| Oura Ring Gen4 13 | від 23 895 грн. | 4 пропозиції | ||
| Oura Ring Gen4 14 | від 23 895 грн. | 4 пропозиції | ||
| Oura Ring Gen4 15 | від 13 125 грн. | 14 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →