Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Зброя та тактичне спорядження   /   ПНБ та тепловізори   /   Pard

Тепловізор Pard Ocelot 256-19

Фото - ПНБ / тепловізор Pard Ocelot 256-19
Відео 1Фото 9
Pard Ocelot 256-19
Основне
Типтепловізор
Форм-факторприціл
Дальність виявлення900 м
Оптичні характеристики
Оптичне збільшення3.2 x
Цифрове збільшення8 x
Діаметр об'єктива19 мм
Фокусна відстань19 мм
Роздільна здатність приймача256x192
Частота зміни кадрів50 Гц
Кутове поле зору9.2 °
Діоптрійна корекція / від -5 до +5 /
Додатково
Додаткововідеовихід / Wi-Fi /
вбудований відеорекордер
перемикання режимів спостереження
захист від пилу та води / IP67 /
Інше
Джерело живлення1x18650
Час безперервної роботи5 год
Діапазон робочих температур-30 °C ~ +55 °С
Габарити180x65x40 мм
Вага420 г
Офіційний сайтpardusa.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Pard Ocelot 256-19

Усі ціни 7 →

Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (256x192, 900 м, 19 мм, NETD 25 мК)

Тепловізійні приціли PARD OCELOT — це нові компактні, легкі та багатофункціональні тепловізійні приціли. Компактний ро... щезмір, ергономічний дизайн, велика дальність виявлення об'єкта та висококонтрастне зображення не залишать байдужим будь якого мис
Teleskopi.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
41 500 грн.

Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (80425)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
40 448 грн.

Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (19 мм, 256х192, 900 м)

Опис товару Тепловізійні приціли PARD OCELOT — це нові компактні, легкі та багатофункціональні тепловізійні приціли. Компа... щектний розмір, ергономічний дизайн, велика дальність виявлення об'єкта та висококонтрастне зображення не залишать байдужим будь якого мисливця чи спортивного стрільця. Особливості: ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ СЕНСОР NETD ≤25 мК Прицли Ocelot 256 оснащені датчиком NETD≤25mK із
Ohotashop.com.uaЗ нами 2 роки
(Запоріжжя)
Поскаржитись
37 900 грн.

Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (19 мм, 256х192, 900 м)

Тепловізійні приціли PARD OCELOT — це нові компактні, легкі та багатофункціональні тепловізійні приціли. Компактний розмір, е... щергономічний дизайн, велика дальність виявлення об'єкта та висококонтрастне зображення не залишать байдужим будь якого мисливця чи спортивного стрільця. Особливості: ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ СЕНСОР NETD ≤25 мК Прицли Ocelot 256 оснащені датчиком NETD≤25mK із роздільною
Clever-market.com.uaЗ нами 1 рік
(Одеса)
Поскаржитись
35 000 грн.

Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (256x192, 900 м, 19 мм, NETD

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-ARMS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
37 300 грн.

Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (19 мм, 256х192, 900 м)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Best mix.ua З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
36 960 грн.

Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (19 мм, 256х192, 900 метрів)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ШОК З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
38 669 грн.
Відеоогляди