Электрическая зубная щетка PECHAM Travel
Видео 2Фото 41 |
PECHAM Travel |
|
Эффективная аккумуляторная зубная щетка с поддержкой звуковой технологии очистки (3D-очистка). Отличается демократичной стоимостью и расширенной комплектацией, включающей в себя три насадки с цветными индикаторными ворсинками DuPont и фирменный чехол, который будет полезен в длительных поездках, путешествиях и командировках. Позиционируется как продукт базовой ценовой категории 2019 года, ориентированный на самый широкий круг пользователей, заботящихся о здоровье ротовой полости.
Ключевым элементом конструкции зубной щетки PECHAM Black Travel является электропривод, который совершает 40000 движений в минуту и генерирует колебания насадки с частотой 670 Гц. Вибрирующие щетинки превращают зубную пасту в пену, которая под действием энергии колебаний движется в ротовой полости, проникая глубоко в межзубные промежутки. Зубная щетка способна работать в 5-и различных режимах: ежедневном (3D-очистка для повседневного использования), деликатном (для очистки чувствительных зубов), полировки, отбеливания и массажном (лечебно-профилактические процедуры для десен). Пластиковый корпус щетки водонепроницаем и имеет микротекстуру, предотвращающую проскальзывание во влажной руке во время чистки. Предусмотрена функция двухминутного таймера, который каждые 30 секунд напоминает пользователю о необходимости перейти к следующей четверти рта.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог PECHAM 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели PECHAM.
Купить PECHAM Travel
Все цены 28 →Зубна щітка Pecham Black Travel (0290119080103) | 795 грн. |
PECHAM TRAVEL BLACK PC-1581 | 1 474 грн. |
PECHAM TRAVEL BLACK PC-1581 | 1 467 грн. |
Электрическая зубная щетка PECHAM Black Travel PC-080 (0290119080103) | 795 грн. |
Електрична зубна щітка Pecham White Travel PC-081 (0290119080509) | 669 грн. |
0 0 3 2 |
Чудова зубна щітка, не мав з чим порівняти але дуже сподобалась Велика автономність (місяць без підзаряду)
Достатня кількість режимів Перестала працювати через 4 місяці після покупки. Обміняв за гарантією, отримав на нову вже не 12 а 24 місяці гарантії, ця вже працює 14 місяць, це круто! Максим Дякунчак: пользуюсь PECHAM Travel более года |
Вже друга в користуванні. Перша прожила трішки більше року. Нарікань на роботу немає. Різниця зі звичайною щіткою очевидна. співвідношення ціна-якість оптимальне живе близько року |
В мене трохи інакша модель, яка відрізняється тільки кількістю насадок рс-083. Користуюсь щіткою десь рік та не уявляю як жив без неї раніше. Спочатку, звісно, треба звикнути до такого чищення зубів. Головна особливість звукових щіток - позбавлення від нальоту на поверхні емалі. Зуби стають гладенькі. Проте така щітка не видаляє залишки їжі належним чином. Тому спочатку треба позбавитись їх за допомогою полоскання, ірігатора, зубочисток, тощо. А потім вже відполірувати звуковою щіткою. Час від часу використовую маленьку насадку для брекетів, аби ліпше дістатись між зубами та біля ясен. Чищу зуби два рази на день цією щіткою десь від 2 до 4 хвилин та заряду вистачає на півтора тижні. Ефект гладкості зубів ніби вийшов від стоматолога після видалення каменю та полірування.
Є футляр, можна брати з собою. Багато насадок, можна отримати ще річний запас безкоштовно за відгук! Прямокутна форма корпусу не дозволяє скочуватися в горизонтальному положенні. Приємні на дотик матеріали. Невисока ціна. Дещо туго змінюються насадки. Якби не був впевнений що роблю все правильно, то вирішив би що зараз зламаю або зкручу щось. Можливо саме так має бути, щоб не люфтило та не розʼєднувалось. See Sea: пользуюсь PECHAM Travel более года |