Телевізор Philips 55PUS8000
Фото 4
Philips 55PUS8000
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 55PUS8000
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.2
Matter
Ambilight
керування голосом
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність63 Вт / 121 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)1226x774x281 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1226x715x88 мм
Вага10.55 кг / 10.25 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 55PUS8000
Philips 55PUS8000
Розмір диагонали 55 " Операционная система Smart TV (власная система TITAN OS) Proceor Цена изображения Ultra HD Дисплей Покрытие экрана глянцевое (антивидблишкове) Индивиду... щеальное проживание 3840x2160 пикс. Масштабирование до 4K Часто встречающиеся кадры 60 Гц