Телевізор Philips 55PUS9010 (55PUS9010/12)
Фото - Телевізор Philips 55PUS9010
Фото 5
Philips 55PUS9010
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 55PUS9010
ПроцесорPhilips P5 Perfect Picture
Дисплей
МатрицяQLED
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Частота зміни кадрів (ігровий режим)144 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium
Мультимедіа
Потужність звуку40 Вт
Кількість динаміків4 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Bluetooth v5.2
Matter
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x300 мм
Форма підставки1 ніжка на платформі
Споживана потужність77 Вт / 154 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1231x780x257 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1231x721x82 мм
Вага17.62 кг / 15.12 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Маркування виробника
55PUS9010/12
Купити Philips 55PUS9010
Усі ціни 49 →
Телевізор Philips 55PUS9010/12
Телевізор Philips 55PUS9010/12 / Philips / 55" / 4K Ultra HD (3840x2160) / QLED / Quantum Dot / 144 Гц / TITAN OS / 00-00083812